About us

KALİTE, HIZLI HİZMET, EN İYİ SERVİS VE UYGUN FİYAT
FİRMAMIZIN TEMEL PRENSİBİDİR.

 

AKGÜNEL Pres Kesim Bıçakları; kesilen malzemede kaliteyi, kesim standartlarını ve seri üretimi sağlar. Kesilen deri, suni deri ve birçok tekstil malzemesinde standart kesime imkan verir.

Firmamız yükseklikleri 19mm tek ağız ve çift ağız, 32 mm tek ağız, çift ağız ve 50 mm olan bıçaklar üretmektedir.

Şirketimiz 2000 yılında 50 metrekarelik bir atölye ile saraciye çanta ve cüzdan, ayakkabı yan sanayi sektörüne girmiş olup; cüzdan, tekstil, çanta, otomotiv yan sanayi sektörlerine zımba, baskı, kalıp hizmeti vererek AKGÜNEL BIÇAK olarak faaliyete başlamıştır. AKGÜNEL BIÇAK yaka, poligot, kuşak, roba, seyahat çantaları, laptop çantaları, cep telefonu kılıf bıçakları, otomotiv paspas bıçakları, vatka, tela, astar bıçakları, conta, etiket, kutu, matbaa bıçakları, tekstil kesim bıçakları, vakum frekans bıçakları, iççamaşırı bıçakları, giyotin bıçakları, çanta cüzdan bıçakları, lastik kauçuk bıçakları, terlik, ayakkabı, oyuncak bıçakları, kesim takozları, kemer bıçakları, imalatını yapar. 

Firmamız, gelecekte de sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek bu yolda güvenli adımlarla ilerlemektedir. İstanbul, Bayrampaşa`daki TEK ADRES`te müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede cevap veriyoruz. Müşterilerimizin özel siparişleri doğrultusunda istedikleri kalıpları üstün BÖHLER çelikleriyle sizlere ulaştırıyoruz.